TERMINY POPRAWEK

24 SIERPNIA (tj. wtorek) godz. 9:00 - matura pisemna


EGZAMINY POPRAWKOWE:

23 SIERPNIA (tj. poniedziałek) godz. 9:00 - język polski

25 SIERPNIA (tj. środa) godz. 9:00 - matematyka
 
UWAGA!
       Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie uprzejmie informuje, że w poniedziałek tj. 28 czerwca 2021 placówka czynna będzie w godzinach od 7:00 do 12:00.
 
HARMONOGRAM WSTĘPU NA POSZCZEGÓLNE EGZAMINY

 

 

 
Informacje dla zdających maturę – maj 2021
  1. Na egzamin przychodzi osoba zdrowa.
  2. Zdający nie może przyjść na egzamin, jeżeli przebywa w domu z osobą na kwarantannie lub objętą izolacją w warunkach domowych, albo sam jest objęty kwarantanną czy izolacją w warunkach domowych.
  3. Osoba, która przechorowała COVID-19 (tzn. jest ozdrowieńcem), może przyjść na egzamin, nawet jeżeli przebywa w domu z osobą w izolacji bądź osobą na kwarantannie.
Czytaj więcej...
 
AIRLY - WIEDZ CZYM ODDYCHASZ

       Z lewej strony MENU w sekcji BANERY pojawił się WIDGET informujący o jakości powietrza w okolicy szkoły. Sensor zamontowany w pobliżu "ogólniaka" w czasie rzeczywistym przekazuje nam informacje na temat zanieczyszczeń (PM1, PM2.5, PM10) oraz temperaturę, wilgotność i ciśnienie powietrza, a także prędkość i kierunek wiatru. Wystarczy kliknąć w kółeczko w prawym dolnym rogu aby uzyskać dostęp do szczegółowych pomiarów. Na mapie znajdziemy również kilka innych lokalizacji sensorów na terenie miasta (ul. Stara Droga oraz Plac Matejki - być może ktoś jest zainteresowany jakością powietrza w tamtym rejonie). Zachęcamy do korzystania z aplikacji na smartfona, którą całkowicie darmowo można pobrać tutaj:

ANDROID albo IOS

       Po jej zainstalowaniu na bieżąco będziemy informowani o jakości powietrza w danej części miasta, którą dodamy do ulubionych. Istnieje również opcja, która (należy mieć wtedy włączoną usługę lokalizacji w swoim smartfonie) automatycznie pokaże pomiar z najbliższego sensora. To ważne żebyśmy mieli świadomość co wdychamy i jak często przekraczane są normy zanieczyszczeń w grodzie nad Włodzicą - niejednokrotnie nawet o 2000% co niestety plasuje nas w czołówce najbardziej zanieczyszczonych miejsc w Polsce, a nawet w Europie! 

 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny im. gen. Sylewestra Kaliskiego

       Niezmiernie miło jest nam poinformować, że nasi uczniowie: Przemysław Dyjak oraz Jakub Krzyżanowski 19 marca b.r. uczestniczyli w finale ogólnopolskiego konkursu matematycznego organizowanego przez Wojskową Akademię Techniczną. BRAWO WY

 

 
Zgoda na przelew stypendium
       Uwaga! W menu UCZNIOWIE => STYPENDIA znajduje się do pobrania zgoda na przelew stypendium motywacyjnego na rachunek bankowy. Zainteresowanych prosimy o jej wypełnienie oraz dostarczenie do szkoły.
 
NOWY PLAN LEKCJI

OD PONIEDZIAŁKU (tj. 15 lutego b.r.) OBOWIĄZUJE NOWY PLAN LEKCJI. PROSIMY ZAPOZNAĆ SIĘ Z ZMIANAMI.

PLAN LEKCJI

 
Ogólnopolski Konkurs Matematyczny im. gen. Sylewestra Kaliskiego

       Uczniowie z noworudzkiego Sienkiewicza: Jakub Krzyżanowski oraz Przemysław Dyjak wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym im. gen. Sylwestra Kaliskiego i zakwalifikowali się do finału. Finał odbędzie się 19 marca 2021 r. Impreza organizowana jest cyklicznie przez naszą uczelnię patronacką - Wojskową Akademię Techniczną.

 
Więcej informacji na temat konkursu: kliknij tutaj

 


 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 69
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.