Sport


ZAWODY W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC PDF Drukuj

        W dniu 17 marca 2022 roku w siłowni NOWAR GYM w Nowej Rudzie odbyły się indywidualne zawody w wyciskaniu wielokrotnym sztangi dla uczniów szkół ponadpodstawowych. Do rywalizacji przystąpiło dwóch uczniów noworudzkiego ogólniaka, którzy zajęli miejsca na najwyższych stopniach podium. Zwycięzcą zawodów okazał się Przemysław Dyjak, który o jedno powtórzenie wyprzedził Dawida Chmielarza. Gratulujemy!!!

 

 

 
85. Mistrzostwa Polski w kolarstwie przełajowym Gościęcin 2022 PDF Drukuj

RELACJA NASZEJ MISTRZYNI    

       "Od początku zarzuciłam mocne tempo, lecz tuż na pierwszym zakręcie rundy upadłam, przez co straciłam kilka pozycji i spadłam na około 10 miejsce. Wstałam szybko, wskoczyłam na rower i zaczęłam gonić.

 

 

Czytaj więcej...
 
Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów PDF Drukuj

        W dniach 10-12.12.2021 roku odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 16-letnich w pływaniu, na 25m basenie Olimpijczyk w Gliwicach. W zawodach udział wzięło 339 zawodników ze 105 klubów z całej Polski. Szymon Buczakowski – uczeń kl. 2B - reprezentował klub MKS Dziewiątka Dzierżoniów jako podopieczny trenera Andrzeja Wojtala. Szymon startował na dystansach 50m (25,29) i 100m (56,59) stylem dowolnym oraz 50m stylem motylkowym (27,99). Rywalizację zakończył na eliminacjach poprawiając rekordy życiowe.

 

 
SIŁACZE Z NOWORUDZKIEGO SIENKIEWICZA PDF Drukuj

       W dniach 17-19 września 2021r. uczniowie klasy 3c - Przemysław Dyjak oraz Dawid Chmielarz - wzięli udział w IV Otwartych Mistrzostwach Polski w trójboju siłowym klasycznym RAW federacji WPC. Przemkowi udało się zdobyć złoty medal w swojej kategorii wiekowej T-1 i tytuł mistrza Polski. Dawidowi udało się zdobyć srebrny medal w swojej kategorii wiekowej T-2 i tytuł wicemistrza Polski.

    Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

 
Szymon "WSPANIAŁY" PDF Drukuj

       Uczeń noworudzkiego LO kl. I b - Szymon Buczakowski uczestniczył w dniach 3-5 grudnia 2020r. w Mistrzostwach Dolnego Śląska 14 lat i starsi - w pływaniu na obiekcie CTS Nowa Ruda. Reprezentował klub pływacki ULKS ”Wodny Świat” Kudowa Zdrój, którego trenerem jest paraolimpijczyk Jan Chryczyk.

Czytaj więcej...
 
« PoczątekPoprzednia12345678910NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 14
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.