Dzisiaj jest: Wtorek
Bogdan, Józef
Zodiak: Ryba

Szkolny Turniej Tenisa Stołowego PDF Drukuj

W dniu 27 lutego na sali gimnastycznej odbył się Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Turniej cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów, a pojedynki były bardzo zacięte i dostarczyły wiele sportowych emocji. Klasyfikacja końcowa turnieju, dziewczęta: I miejsce – Karolina Muzyka, II miejsce – Julia Kramarz, III miejsce – Kaja Krajewska, chłopcy: I miejsce – Kajetan Wesołowski, II miejsce – Bartosz Złotnik, III miejsce – Antoni Gorący.

Sukcesy piłkarek i piłkarzy nożnych! PDF Drukuj

W dniach 16 i 19 lutego 2024r. W Bystrzycy Kłodzkiej odbyły się mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadpodstawowych w halowej piłce nożnej dziewcząt i chłopców. W gronie rywalizujących szkół obie reprezentacje naszej szkoły zajęły bardzo dobre II miejsce. Skład reprezentacji dziewcząt: Hanusiewicz Małgorzata, Myga Maja, Potocka Magdalena, Borkowska Wiktoria, Zahorska Wiktoria, Woźniczka Emilia, Muzyka Karolina, Jeżewska Julia.

Skład reprezentacji chłopców:  Legieć Mikołaj, Bełza Artur, Chorzewski Jan, Ignatowski Marcel, Szafran Błażej, Wiącek Karol, Wnęk Maksymilian, Zawiliński Marcel, Ćwiąkała Mikołaj, Ćwikła Oliwier. Gratulujemy!!!

Szczegółowe wyniki zawodów znajdują się na stronie PSZS w Kłodzku

Niepodległościowy Turniej Piłki Siatkowej PDF Drukuj

Dnia 20  listopada 2023 r. w naszej szkole na sali gimnastycznej odbył się Niepodległościowy Szkolny Turniej Piłki Siatkowej. To coroczne święto sportu, jednoczące naszą młodzież w duchu niepodległościowej tradycji. To wydarzenie, które nie tylko promuje zdrowy tryb życia, ale także celebruje ważne wartości narodowe. Do rywalizacji przystąpiło 11  drużyn z naszej szkoły, które wytrwale walczyły o zajęcie miejsca na podium. Po rozegraniu meczów, które dostarczyły kibicom niezapomnianych wrażeń, wyłoniono zwycięzców. Po  zakończeniu turnieju drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a 3 najlepsze drużyny medale. Wszystkim zawodnikom gratulujemy! Klasyfikacja prezentuje się następująco: I miejsce- FATB, II miejsce- TEAM JN II, III miejsce- APC FALUBEZ.

Zawody Powiatowe w siatkówce dziewcząt PDF Drukuj

Dnia 6 lutego odbyły się Zawody Powiatowe w Piłce Siatkowej Dziewcząt. Rozgrywki przeprowadzone były systemem pucharowym. Po zwycięskim meczu z LO Kudowa, nasze dziewczyny wywalczyły skutecznie z KSP Kłodzko wejście do finału, w którym spotkały się z LO Chrobry. W tym ostatnim, najważniejszym meczu niestety zabrakło nam odrobiny szczęścia i kończymy rozgrywki na 2 miejscu. Nasze srebrne medalistki: Julia Szydełko, Ines Szydełko, Joanna Norek, Nadia Tumiło, Amelia Druciak, Natalia Cieślak, Emilia Antosik, Wiktoria Borkowska, Maja Myga.

Gratulacje Dziewczyny!

Mistrzostwa Powiatu w koszykówce dziewcząt PDF Drukuj

W rozegranym 12 grudnia 2023 r. w kłodzkiej hali OSiR Turnieju o Mistrzostwo Powiatu Kłodzkiego w koszykówce dziewcząt udział wzięły 4 drużyny. Po wielu emocjach na boisku nasza reprezentacja dziewcząt z LO zajęła II miejsce , ulegając w finale ZST Kłodzko. Skład LO Nowa Ruda: Magdalena Potocka, Wiktoria Zahorska, Wiktoria Borkowska, Nadia Tumiło, Emilia Woźniczka, Maja Myga i Alicja Kołodziej.