Klasyfikacje semestralne
Klasyfikacja roczna - rok szkolny 2015/2016 PDF Drukuj

W dniu 20.06.2016 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji rocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

2. Uczniowie z najwyższą frekwencją
     Uczniowie z klasy I"C" Oliwia Kniepkamp, oraz uczennica klasy IB  Roksana Fiołka, w
roku szkolnym 2015/2016 uzyskały najwyższą frekwencję w szkole. Gratulujemy!

Klasyfikacja roczna rok szkolny 2014/2015 PDF Drukuj

W dniu 22.06.2015 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji rocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

Uczniowie z klasy I"A" Bartosz Jacek, Szymon Kobryńczuk, w
roku szkolnym 2014/2015 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!

Klasyfikacja śródroczna rok szkolny 2014/2015 PDF Drukuj

W dniu 10.02.2015 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji śródrocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

2. Uczniowie z najwyższą frekwencją
     Uczniowie z klasy I"A" Bartosz Jacek, Szymon Kobryńczuk, Michał Matusz, Daria Szeląg,
III"D" Małgorzata Mateja i Eryk Buciuto w semestrze I roku szkolnego 2014/2015 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!

Klasyfikacja roczna rok szkolny 2013/2014 PDF Drukuj

W dniu 23.06.2014 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji rocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

Uczeń z klasy
II"D" Eryk Buciuto w całym roku szkolnym 2013/2014 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Chciałbym nadmienić iż w klasie I Eryk także nie opuścuł żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!

Klasyfikacja śródroczna rok szkolny 2013/2014 PDF Drukuj

W dniu 03.02.2014 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji śródrocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

2. Uczniowie z najwyższą frekwencją
     Uczennice z klasy I"C" Joanna Grzesik, I"E" Anna Rybczyńska, III"C" Marta Maślanka oraz uczniowie z
klasy I"A" Oktawian Sadlak, II"D" Eryk Buciuto w semestrze I roku szkolnego 2013/2014 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!

Klasyfikacja roczna rok szkolny 2012/2013 PDF Drukuj

W dniu 24.06.2013 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji rocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

Uczeń z
klasy I"D" Eryk Buciuto w roku szkolnym 2012/2013 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!

Klasyfikacja roczna rok szkolny 2011/2012 PDF Drukuj

W dniu 25.06.2012 roku odbyło się posiedzenie klasyfikacyjne Rady Pedagogicznej na którym zatwierdzono wyniki klasyfikacji rocznej. Poniżej przedstawiamy wyniki uzyskane przez uczniów naszej szkoły:

Dwaj uczniowie z
klasy II"A" Patryk Chmielewski i Przemysław Szostek w roku szkolnym 2011/2012 nie opuścili żadnej godziny lekcyjnej. Gratulujemy!