UCZELNIA PATRONACKA

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
21 Listopada 2019
Światowy Dzień Życzliwości
Imieniny obchodzą
Albert, Alberta, Albertyna, Janusz,
Konrad, Konrada, Maria, Piotr, Regina,
Rena, Rufus, Twardosław, Wiesław

Do końca roku zostało 41 dni.
Zodiak: Skorpion

Koniec roku szkolnego za

  dni   godzin   minut   sek.

Obecnie zalogowanych

Zalogowanych 16 gości 

Licznik odwiedzin

Odsłon : 1617599

Imprezy kulturalne
Dzień Edukacji Narodowej 2018 PDF Drukuj

       12 października 2018r w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Zgodnie z tradycją, jak co roku, została przekazana władza nowemu samorządowi szkolnemu. Przewodniczącą została Julia Jaroszewska-Świtaj, zastępcą Julia Kuczyńska, skarbnikiem Julia Szczotka a do rady samorzadu weszły Maja Jakubowicz, Wiktoria Żak oraz Paulina Sypień. Gratulujemy! Pan Dyrektor przyznał nagrody dla nauczycieli za ich całoroczną pracę. Nie mogło oczywiscie zabraknąć programu artystycznego, ktory przygotowała pani Magdalena Rydlewska-Majewska.

 

 

 
Kiermasz Bożonarodzeniowy i Jasełka PDF Drukuj

       22 grudnia był wyjątkowo klimatycznym i radosnym dniem dla naszego liceum. Odbył się kiermasz, na którym klasy mogły wykazać się umiejętnościami plastycznymi i przy okazji wzbogacić klasowe skarbonki. Można było również wesprzeć nasz szkolny wolontariat. 

 

 

 Zachęcamy również do obejrzenia specjalnie przygotowanego filmu :D

 

 
Przygoda z radiem... PDF Drukuj

    18 listopada, w sobotę, do Naszego Miasta przyjechało radio RMF FM. Stało się tak dlatego,że Nowa Ruda wygrała w konkursie "Twoje Miasto". Na stronie internetowej radia Nowa Ruda uzyskała aż 80% głosów. I tak właśnie zaczęła się nasza historia z radiem.

                              
 
Czytaj więcej...
 
Niezwykłą uroczystość w noworudzkim LO PDF Drukuj

       W dniu 2 czerwca 2017 r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie odbyła się szczególna uroczystość. Została upamiętniona wybitna postać, związana z naszą szkołą i miastem - profesor Witold Roter. Był on polskim matematykiem, specjalizującym się w geometrii różniczkowej, który wykładał na Uniwersytecie Wrocławskim oraz Politechnice Wrocławskiej. W historii naszego liceum zapisał się jako nauczyciel pełen pasji, którą starał się przekazać swoim uczniom.

 

Czytaj więcej...
 
Tango, Tango i po Tangu... PDF Drukuj

       28 marca w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się spektakl teatralny na podstawie dramatu Sławomira Mrożka "Tango". Wszystkimi przygotowaniami zajęły się polonistki z naszej szkoły: Pani Dyrektor Bożena Bojczuk, Małgorzata Łuków i Izabela Zynkowska, które znakomicie poradziły sobie z organizacją. Nie zapominajmy również o uczniach, którzy występowali na scenie, albowiem bez nich przedstawienie by się nie odbyło. Poświęcili oni wiele swojego czasu na naukę tekstu i ćwiczenia, aby zaprezentować nam dramat Mrożka z jak najlepszej strony.

 

Więcej…
 
« PoczątekPoprzednia12345678NastępnaOstatnie »

Strona 1 z 8
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.