Zjazd Absolwentów
VIII Zjazd Absolwentów PDF Drukuj

          Już po raz ósmy społeczność  Liceum im. H. Sienkiewicza świętowała uroczysty Zjazd Absolwentów. Impreza miała miejsce 13 i 14.06. i wiązała się z obchodami  70-lecia istnienia szkoły. Rozpoczęto tradycyjnym dzwonkiem o godzinie 8:00, a następnie przybyłych gości powitał dyrektor Robert Zynkowski. W obecności absolwentów i przedstawicieli władz lokalnych pan Robert Zynkowski, w towarzystwie byłych dyrektorów placówki: pani Marzanny Pietrzak, pani Izabeli Zynkowskiej i pana Ryszarda Sonnaka, dokonał uroczystego odsłonięcia tablicy pamiątkowej.

Czytaj więcej...
 
Czapka na głowie, tarcza na ramieniu, a rower u woźnego... PDF Drukuj

O tym, jak wyglądały pierwsze lata Liceum Ogólnokształcącego w Nowej Rudzie z Zygmuntem Cymanem, jednym z pierwszych uczniów szkoły, i jego żoną Jadwigą rozmawia Maciej Sas.

Czytaj więcej...
 
VIII ZJAZD ABSOLWENTÓW Z OKAZJI 70-LECIA SZKOŁY PDF Drukuj

           Z przyjemnością zawiadamiamy, że w dniach 13-14 czerwca 2015 roku odbędzie się VIII Zjazd Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Nowej Rudzie z okazji jubileuszu 70-lecia istnienia szkoły. Serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowych obchodach tej uroczystości. Mamy nadzieję, że czerwcowy weekend będzie okazją do miłych i wzruszających spotkań z koleżankami oraz kolegami ze szkolnej ławy, wspomnień, a także wspólnej zabawy i rekreacji. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program zjazdu, a karta zgłoszeniowa do pobrania tutaj...

Czytaj więcej
 
VII ZJAZD ABSOLWENTÓW PDF Drukuj

     19 czerwca, w sobotę, odbył się VII Zjazd Absolwentów naszej szkoły z okazji 65-lecia istnienia liceum. Uroczystość poprzedzona była wielomiesięcznymi przygotowaniami prowadzonymi przez Komitet Organizacyjny, w którego skład weszli: Dorota Jankowska, Irena Rogowska, Renata Cyman, Magdalena Rydlewska-Majewska, Bożena Bojczuk, Monika Krakowska, Lucyna Strama, Anna Żuchowicz i Andrzej Behan.  Jego praca polegała m.in. na pozyskiwaniu sponsorów, do których należy zaliczyć : ZPAS, Urząd Miasta Nowa Ruda, Urząd Gminy Nowa Ruda, p. Kokota vel Kokocińskiego „Usługi poligraficzne”, Księgarnię Millenium p. Marca, p. Teresę Wojdyło.

    

Więcej zdjęć w dziale Galeria zdjęć!

Czytaj więcej
 


Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.