3 Maja 2024
Aleksander, Antonina, Maria, Mariola,
Świętosława

Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej PDF Drukuj

Jak co roku obchodziliśmy szczególny dzień, jakim jest Święto Edukacji Narodowej. Uczniowie pod kierunkiem p. Niny Zabłockiej zaprezentowali ciekawy program artystyczny, w którym to wierszem i piosenką podziękowali nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w ich naukę i wychowanie. Pani Andżelika Warszczuk, pełniąca funkcję opiekuna SU, przedstawiła nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego oraz przedstawicieli Młodzieżowej Rady Miasta. Ksiądz M. Pietraszek został wybrany na Rzecznika Praw Ucznia. Pan dyrektor Robert Zynkowski,  złożył serdeczne życzenia całej społeczności szkolnej i uhonorował wyróżniających się nauczycieli Nagrodą Dyrektora Szkoły (p. Alicja Krywejko, p. Magdalena Rydlewska-Majewska oraz p. Izabela Zynkowska). Nagrodę Starosty Kłodzkiego otrzymali natomiast Dyrektor Robert Zynkowski oraz Wicedyrektor Agata Hryciuk. Nagrodę specjalną z rąk Dyrekcji oraz Wychowawcy otrzymała Alicja Matuła, która odnosi ogromne sukcesy w kolarstwie MTB.