24 Kwietnia 2024
Erwina, Fidelis, Grzegorz, Horacy,
Horacjusz, Zbroimir

Stypendium Prezesa Rady Ministrów PDF Drukuj

5 grudnia w Szczawnie-Zdroju odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Miała ona miejsce w zjawiskowej sali Teatru Zdrojowego. Stypendium otrzymało w tym roku 260 uczniów naszego województwa, którzy uzyskali najwyższą średnią ocen w szkole lub wyróżniali się szczególnymi osiagnięciami w danej dziedzinie. Pragniemy poinformować, że w tym roku uzyskała je Karolina Jaśnikowska, uczennica klasy drugiej naszego liceum. Stypendium zostało wręczone jej w szczególnych okolicznościach, była bowiem jedną z dwóch osób, które uzyskały średnią ocen równą 6.0. Odebrała je z rąk wicekuratora oświaty, pana Janusza Wrzala. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!