Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Pożegnanie klas trzecich PDF Drukuj

Dnia 29 kwietnia 2011 roku w sali kinowej MOK-u odbyło się uroczyste zakończenie roku dla kas trzecich. Wychowawcy klas wręczyli najlepszym uczniom nagrody i świadectwa z paskiem, a ich rodzicom listy gratulacyjne. Nagrodzono również zasłuzonych dla szkoły sportowców i działaczy samorządu szkolnego i innych utalentowanych uczniów.
     Program artystyczny przygotowały klasy 2a i 2e pod czujnym okiem pani mgr Lucyny Stramy i mgr Renaty Sinickiej. Uczestniczyli w nim grając, śpiewając i deklanując wiersze: Anna Cieślińska, Michał Czosnyka, Magdalena Krzysiak, Małgorzata Mania, Patryk Szulc, Radosław Widurek, Jakub Żak.
     Po raz ostatni zaśpiewali dla nas finałową piosenkę uczniowie klas tzrecich Alma Cywka, Paulina Boczkowska, Monika Michalska, Piotr Sapieja.

Wspomnienia zapisane na zdęciach: pobierz