Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Uroczyste pożegnanie klas trzecich PDF Drukuj

Mieliśmy zaszczyt powitać Panią  Małgorzatę Jędrzejewską-Skrzypczyk Starostę Powiatu Kłodzkiego, Pana Dyrektora Roberta Zynkowskiego, Panią Wicedyrektor Bożenę Bojczuk, Grono Pedagogiczne, rodziców a przede wszystkim naszych kolegów i koleżanek z klas trzecich.Nie zabrakło, jak każdego roku nagród oraz wyróżnień dla najlepszych uczniów, zwycięzców wszelkich konkursowych zmagań, zasłużonych dla szkoły sportowców oraz ludzi o wielkich sercach, czyli naszych wolontariuszy. Wyróżniających się osobowości, a jest ich wielu, z roczników które kończą naszą szkołę, nie da się zapomnieć. Podziękowanie dla Grona Pedagogicznego w imieniu abiturientów wygłosiła nasza koleżanka Aleksandra Kozina. Uroczysty apel nie odbył się bez wzruszeń i humoru. Uroczystość zakończyło przedstawienie artystyczne w wykonaniu uczniów klas: IIa, IIb, IId.

Nasi abiturienci zakończyli naukę w Liceum, ale tym samym rozpoczęli nowy etap swojego życia. Życzymy im dobrze zdanej matury i wielu sukcesów.

GALERIA