Uroczyste pożegnanie klas trzecich PDF Drukuj

       28 kwietnia 2017r. w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Nowej Rudzie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas III. Najpierw odbyła się część oficjalna, w której nastąpiło zaprzysiężenie nowego pocztu sztandarowego, rozdanie wyróżnień i nagród za bardzo dobre wyniki w nauce, działalność w samorządzie szkolnym, klubie wolontariusza, ekoklubie, udział w zawodach sportowych i konkursach przedmiotowych itp. Po tej jakże ważnej części uczniowie klas młodszych pod czujnym okiem pani Lucyny Stramy i Zbiginewa Dudka, przedstawili wspaniały program artystyczny. Absolwenci po jego zakończeniu udali się do szkoły po odbiór świadectw, a teraz czekają już ich tylko egzaminy maturalne. Życzymy powodzenia !!!

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.