Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Wycieczka do Włoch - wrzesień 2012 PDF Drukuj

W dniach 7 - 16 września uczniowie LO wraz z nauczycielami wyjechali na wycieczkę do Włoch – Caorle, camping Prà delle Torri. W trakcie pobytu uczestnicy mogli skorzystać z wielu atrakcji oferowanych przez camping m. in. Aerobik na basenie, wieczory przy muzyce oraz wesołe miasteczko. Uczniowie chętnie spędzali swój wolny czas grając np. w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną czy tenisa. Pogoda dopisywała przez cały tydzień i nie było czasu na nudę. Codziennie rano po zbiórce młodzież miała możliwość pójścia na basen lub na plażę. Nowością dla uczniów była siesta od  godziny 13:00 do 15:00, gdyż był to czas na odpoczynek i wspólne przygotowywanie posiłku w domkach.

Główną atrakcją całego wyjazdu było zwiedzanie Wenecji. Miasto zachwyciło nas wszystkich; wąskie uliczki, piękna architektura, pływające w gondolach zakochane pary oddawały cały klimat tego miejsca.
     Podsumowując, wyjazd uznajemy w pełni za udany. Wspólne plażowanie, gotowanie, pozwoliły się wszystkim lepiej poznać. To sprawiło, że atmosfera podczas wycieczki była naprawdę przyjemna!

Uczennice klasy IIIc

Więcej zdjęć w dziale "Galeria zdjęć"