6 Maja 2024
Benedykta, Benita, Dytrych, Gościwit,
Jan, Judyta, Jurand

Niezwykła lekcja historii PDF Drukuj

W piątek 08 listopada 2013 r. uczniowie klas IId, IIb, IIId i IIIe pod czujnym okiem mgr Krystyny Marcinkowskiej i mgr Andrzeja Behana zaprezentowali montaż słowno-muzyczny ,,Myśląc Ojczyzna” ukazujący drogę naszego państwa do odzyskania, po 123 latach niewoli, niepodległości i upamiętniający bohaterów wolnej i niepodległej Rzeczypospolitej.

Cała społeczność szkolna miała okazję uczestniczyć w niezwykłej lekcji historii, wsłuchując się z uwaga w słowa polskich pieśni patriotycznych oraz poznając historię państwa i narodu.

Krystyna Gerlich
                                                                                   uczennica klasy IId