Projekt: „Wyrównywanie szans edukacyjnych – zakup i montaż windy dla uczniów niepełnosprawnych”. PDF Drukuj
     Dyrekcja Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza  w Nowej Rudzie wyraża podziękowania Fundacji Polska Miedź z siedzibą w Lubinie za przekazanie dofinansowania w kwocie do wysokości 20 000,00 zł. (słownie: dwadzieścia tysięcy złotych) z przeznaczeniem na zakup windy na potrzeby uczniów niepełnosprawnych uczęszczających do liceum.
     Celem realizowanego projektu jest wyrównanie szans edukacyjnych oraz zapewnienie niepełnosprawnym uczniom naszej szkoły lepszych  i bezpieczniejszych warunków nauki.