UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 PDF Drukuj

       W trakcie uroczystości pan dyrektor mgr inż. Robert Zynkowski wraz z wychowawcami wręczył dyplomy uczniom, którzy uzyskali najlepsze wyniki w nauce. Wśród wyróżnionych znalazła się uczennica  klasy I A – Karolina Jaśnikowska z rekordową średnią ocen 6,0.

       Apel uświetnił swoją obecnością przedstawiciel Polskiej Uniwersyteckiej Szkoły Kształcenia Indywidualnego, który wręczył Mikołajowi Komarnickiemu z klasy II A dyplom i poinformował o otrzymanym przez ucznia stypendium.

       Na zakończenie apelu głos zabrała pani Justyna Stasiewicz, by przypomnieć uczniom o mających się odbyć w lipcu warsztatach i spotkaniach z literatami w ramach projektu Góry Literatury współorganizowanego m.in. przez Miejską Bibliotekę Publiczną.

A gdy wybrzmiał ostatni w tym roku szkolnym, z wielu uczniowskich (i nie tylko) gardeł  wyrwał się okrzyk ….WAKACJE!

Życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku.

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.