Wycieczka do Zakopanego - czerwiec 2013r PDF Drukuj

W dniach 18-20 czerwca uczniowie klasy 2e wraz z nauczycielami wyjechali na wycieczkę do Zakopanego. Zatrzymali się w hotelu "4 pory roku" w miejscowości Kościelisko. W trakcie pobytu uczniowie zwiedzili Gubałówkę, Krupówki, Dolinę 5 Stawów oraz Morskie Oko. Ostatniego dnia dla relaksu i regeneracji po wielokilometrowych trasach górskich wybrali się na termy do Bukowiny Tatrzańskiej. Uczestnicy korzystając z wolnego czasu mieli również okazję zobaczyć Wielką Krokiew jak również skorzystać z wyciągu. Pogoda dopisywała przez cały pobyt więc nie było czasu na nudę.

Podsumowując wycieczka była bardzo udana, a tamtejsze krajobrazy i przeżycia na pewno długo pozostaną w naszej pamięci i jeszcze nie raz będziemy chcieli tam wrócić.

uczniowie klasy 2e

Więcej zdjęć w dziale "Galeria zdjęć"