Dzisiaj jest: Niedziela
Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest,
Waleria, Witalis

„To były dwa piękne dni” PDF Drukuj

Trasa, którą uczniowie musieli pokonać podczas pierwszego dnia prowadziła od Stronia Śląskiego do Kleina, gdzie uczniowie zwiedzali Jaskinię Niedźwiedzią oraz nieczynną kopalnię uranu.

W drugim dniu wycieczki grupa powędrowała malowniczym szlakiem od Stronia Śl. przez  Przełęcz Puchaczówkę do Siennej, gdzie podziwiano walory przyrodnicze Krowiarek.

Uczniom towarzyszyła przepiękna jesienna słoneczna pogoda, która nadała wycieczce jeszcze piękniejszego charakteru. Wycieczkę w Masyw Śnieżnika zorganizowali nauczyciele Liceum pani Renata Cyman, pani Danuta Hajzler oraz pan Andrzej Behan.