Dzisiaj jest: Niedziela
Arystarch, Maria, Paweł, Przybyczest,
Waleria, Witalis

Edukacja w terenie PDF Drukuj

Mogliśmy poznać pracę leśników i dowiedzieliśmy się wielu informacji o gospodarce  leśnej. Poznaliśmy też historię zabytkowego witraża, który znajduje się w budynku Nadleśnictwa. Byliśmy również na Szkółce Leśnej, gdzie hoduje się sadzonki drzew. Tam zorganizowano dla nas ognisko. Następnie wyruszyliśmy do schroniska „Zygmuntówka”. Po drodze podziwialiśmy jesienne krajobrazy Gór Sowich. Trasa do schroniska była trochę męcząca, ale daliśmy radę. To był miło spędzony czas i ciekawa lekcja przyrody. Serdecznie dziękujemy Panu Nadleśniczemu Janowi Lenartowi, za to ,że umożliwił nam  zwiedzanie Nadleśnictwa, Pani Marioli Miśkiewicz, że tak pięknie opowiadała nam o lesie i jego bogactwach, Panu Sławomirowi Karwowskiemu, że przybliżył nam historię zabytkowego budynku Nadleśnictwa i Panu Andrzejowi Miśkiewiczowi za gościnę na Szkółce Leśnej.

Uczniowie klasy 2b z opiekunami.