Licealiści we Francji PDF Drukuj

       Zostaliśmy zakwaterowani na kempingu „Prairies de la mer” w miejscowości Port Grimaud. Zwiedziliśmy Wielki Kanion du Verdon, piękny port w Saint Tropez, pałac festiwalowy w Cannes, perfumerię Fragonard w Eze, klimatyczne miasteczko Moustiers Saint Marie i wiele innych niesamowitych miejsc. W Monaco zobaczyliśmy Pałac Książęcy oraz znaną z kasyn dzielnicę – Monte Carlo. W czasie wolnym korzystaliśmy z pięknej pogody, plażując, spacerując po miasteczku i uprawiając wszelakie sporty. Mieliśmy również okazję spróbować miejscowych przysmaków w lokalnych restauracjach.

Z ogromnym żalem pożegnaliśmy przepiękną Francję, by po długiej i męczącej podróży zastać polską złotą jesień.

 

Dominika Augustyn i Zuzanna Bendiuł

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.