Pieszo po Górach Stołowych PDF Drukuj

       W dniach 9-10 października uczniowie klasy IA wraz z p.Agatą Hryciuk i p.Renatą Sinicką uczestniczyli w wycieczce integracyjnej do Pasterki w Górach Stołowych. We wtorek około godz.11.00 klasa wyruszyła autobusem do Radkowa, skąd rozpoczęła pieszą wędrówkę szlakiem aż do schroniska na Pasterce. Tego samego dnia odwiedzili także pobliską miejscowość Karłów. Po kolacji uczniowie cieszyli się z czasu wolnego w schronisku, gdzie spędzili również noc. W środę po śniadaniu, około godziny 9.30 klasa wraz z czuwającymi nad bezpieczeństwem grupy nauczycielkami wywędrowała w drogę powrotną, tym razem jednak Drogą Stu Zakrętów. W planie znalazło się dodatkowo odwiedzenie tarasu widokowego z którego można było podziwiać piękną, jesienną panoramę Gór Stołowych. W Radkowie na uczestników wycieczki czekał autobus, którym dotarli oni do swoich domów. Wycieczka była bardzo udana, dostarczyła uczniom niezapomnianych wspomnień, zrobili oni sporo pamiątkowych zdjęć, a także zadbali o zdrowie pokonując zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia po ok.15 km.

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.