POZNAJMY SIĘ BLIŻEJ – WYCIECZKA INTEGRACYJNA PDF Drukuj

       W dniu 1 października uczniowie klasy 1f wraz z wychowawcą wybrali się do kompleksu wypoczynkowego położonego w Nowej Rudzie przy ulicy Jawornik. Celem spotkania była przede wszystkim integracja zespołu klasowego, rozwijanie umiejętności nawiązywania właściwych relacji z rówieśnikami, a co najważniejsze – dobra zabawa! Uczniowie aktywnie uczestniczyli w grach i zabawach integracyjnych, które były idealną okazją do bliższego poznania siebie nawzajem. Nie zabrakło również pysznych kiełbasek upieczonych na ognisku, które od początku towarzyszyło uczestnikom wycieczki. Pogoda, humor i dobra zabawa dopisywała wszystkim, a wspólnie spędzony czas upłynął bardzo szybko i przyjemnie.

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.