26 Kwietnia 2024
Artemon, Klaudiusz, Klet, Marcelin,
Marcelina, Maria, Marzena, Spycimir

Wycieczka do Berlina z uczniami klas pierwszych PDF Drukuj

Podobnie jak w poprzednią sobotę także i w tę ostatnią tj. 29 października nasza młodzież zwiedzała stolicę Niemiec. Tym razem uczniowie klas pierwszych. Był obowiązkowy punkt programu, czyli Muzeum Pergamonu, była Brama Brandenburska, gmach Reichstagu, budynek główny Uniwersytetu Humbolta, Nowy Odwach, czyli spacer wzdłuż  Alei Unter den Linden (Lipowej). Była piękna pogoda, dobre humory no i szybszy, niż poprzednio powrót do domu. Wyjazd zorganizowany przez Pana Andrzeja Behana, pomagali mu w realizacji programu i opiece Panie Agata Zielińska i Justyna Stasiewicz oraz Pan Jacek Pomorski.