Dzisiaj jest: Czwartek
Longina, Walenty, Walter, Witomir,
Zygmunt

Wycieczka do Francji PDF Drukuj

Od 22 września do 01 października 2023 r. uczniowie naszego liceum, z klas drugich, trzecich oraz czwartych przebywali na wycieczce we Francji, w wyjątkowo atrakcyjnym turystycznie regionie Lazurowego Wybrzeża. W trakcie pobytu licealiści mieli okazję poznawać uroki południa Francji, zwiedzać najciekawsze miejsca takie jak : Saint Tropez, Cannes, Monako, Nicea, Port Grimaud, ale także korzystać z uroków przyrody i odpoczywać na plaży. Wyjazd dał także możliwość doskonalenia języka francuskiego oraz poznania z bliska kultury frankofońskiej. Pomimo długiej podróży, wszyscy uczestnicy wrócili pełni wrażeń i oczarowani pięknem Francji.