Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

Bal studniówkowy 2013 PDF Drukuj

11.01.2013r ... ta data z pewnością zapisze się w pamięci wszystkich tegorocznych maturzystów. Dlaczego? Bowiem tego dnia, punktualnie o godzinie 19.00, tradycyjnie już, w hotelu "Maria" w Wałbrzychu, rozpoczęła się tak długo wyczekiwana przez nas "studniówka". Po wręczeniu podziękowań Pani Dyrektor oraz naszym wspaniałym wychowawcom usłyszeliśmy słowa: "Poloneza czas zacząć!". Wspaniały pokaz rozpoczęła klasa IIIa, a za nią wirowały w tańcu wszystkie pozostałe klasy, prezentując efekty wielogodzinnych treningów. Cześć oficjalną zakończył toast wzniesiony przez nauczycieli i uczniów. Gdy emocje opadły, wszyscy mogliśmy cieszyć się wspaniałą zabawą w rytmach starych i nowych przebojów. Oczywiście, nie zabrakło też niespodzianek przygotowanych przez organizatorów, jak profesjonalna nauka tańca czy przepiękny pokaz sztucznych ogni. Choć "studniówka" pozwoliła nam oderwać się od codzienności, z pewnością wielu uświadomiła fakt, ze już za 100 dni matura….

Paulina Jagódka klasa III