19 Kwietnia 2024
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

BAL STUDNIÓWKOWY 2017 PDF Drukuj

Prowadzący uroczystość Jolanta Kurzawa z IIIc oraz Łukasz Gilewski z IIIa przypomnieli, że już za niespełna 100 dni zasiądziemy do pierwszych egzaminów w naszym dorosłym życiu, które otworzą nam drogę do spełniania naszych marzeń. Następnie głos zabrał pan dyrektor Robert Zynkowski, życząc nam powodzenia na maturze oraz realizacji życiowych planów. Ciepłymi słowami oraz bukietami kwiatów uczniowie podziękowali dyrekcji liceum, wychowawcom oraz wszystkim nauczycielom za stworzenie nam wzorowych warunków do nauki, przygotowanie do dorosłości oraz przekazaną wiedzę. Za te wspaniałe trzy lata nauki wznieśliśmy toast symboliczną lampką szampana. Część oficjalną zakończył polonez odtańczony kolejno przez klasę IIIa, IIIc oraz IIId. Po wspólnym posiłku oraz chwili spędzonej na parkiecie uczniowie mieli okazję do zaprezentowania swoich talentów artystycznych. Karolina Kilanowska z klasy IIIa wykonała utwór „When we were young”, uczniowie klasy IIIc przygotowali film „Z życia biol-chemu”, a IIId pokazała swoje umiejętności taneczne. Kolejne godziny upłynęły na świetnej zabawie, która trwała do białego rana. Choć wspomnienie tego cudownego wieczoru wciąż jest w naszej pamięci, teraz jak najlepiej chcemy wykorzystać czas, który pozostał do egzaminu dojrzałości będącego początkiem naszego samodzielnego życia.

Ola kl.IIIA