Dzisiaj jest: Czwartek
Aniela, Antoni, Jan, Krzesisław,
Sykstus

"Studniówkowe szaleństwo" PDF Drukuj

W sobotę 16 lutego w hotelu "Maria" w Wałbrzychu na balu studniówkowym bawili się uczniowie naszego wspaniałego liceum. Z osobami towarzyszącymi i nauczycielami na sali pojawiło się około stu osób. Uroczystość rozpoczęła się polonezem przygotowanym przez każdą z trzech klas Następnie uczniowie klas 3a, 3b, i 3c zaprezentowali część artystyczną , która wywołała wiele śmiechu. Na koniec, Kaja Juszczak wraz z Michałem Głuchowskim oraz Mikołajem Komarnickim dostarczyli wielu emocji, śpiewając piosenkę Lady Gagi pt.: "Shallow".

Przez całą uroczystość towarzyszył nam utalentowany DJ, dzięki któremu zabawa była jeszcze wspanialsza. Na parkiecie pojawiły się wszystkie pary. Sala mieniła się od kolorów pięknych sukienek i eleganckich garniturów. Całe wydarzenie zostało uwiecznione przez kamerzystów i fotografów. Nasi maturzyści zakończyli szampańską zabawę o czwartej nad ranem. Był to niezapomniany wieczór. Zarówno bal, jak i całe trzy lata liceum zostaną w pamięci każdego z nas na zawsze.