Dzisiaj jest: Czwartek
Longina, Walenty, Walter, Witomir,
Zygmunt

Rekrutacja rozpoczęta! PDF Drukuj

Jak każdego roku wiosna to tradycyjnie okres rekrutacji młodych ludzi do szkół średnich. Przedstawiciele młodzieży rozpoczęli promocję naszego liceum mocnym akcentem, uczestnicząc jednego dnia (13 marca) w dwóch dużych imprezach promocyjnych na terenie powiatu. Pierwsza z nich to Targi Szkół Ponadgimnazjalnych w Kłodzku, w których naszą szkołę reprezentowali Pani Agata Hryciuk i uczniowie: Katarzyna Mróz, Martyna Balcerzak, Zuzanna Tyszka i Sebastian Buczkowski. Druga natomiast odbyła się w Ścinawce Średniej w tamtejszym gimnazjum. Liceum noworudzkie promowali Panowie Robert Zynkowski i Zbigniew Dudek oraz uczniowie Magdalena Tyszka, Sandra Woźniak i Marta Mielnik. Nasza oferta przyciągnęła uwagę wielu gimnazjalistów, którzy często zadawali dodatkowe pytania i chętnie rozmawiali o możliwościach, jakie daje im nauka w LO. To jednak dopiero początek kampanii informacyjnej. Czekają nas niebawem wizyty w wielu okolicznych gimnazjach, z którymi niewątpliwie jesteśmy już zaznajomieni, żeby nie powiedzieć - zaprzyjaźnieni. Najważniejszym przedsięwzięciem promocyjnym będą zapewne Dni Otwarte Liceum im. H. Sienkiewicza 20 marca 2014, na które zapraszamy wszystkich gimnazjalistów i ich rodziców. Będzie to kolejna okazja do poznania oferty naszej szkoły, jej tradycji i atmosfery, która pozwala uczniom nie tylko zdobywać wiedzę, ale również  czuć się tu jak w domu.