Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 PDF Drukuj

       W dniu 3 września 2018 punktualnie o godzinie 9:00 miłościwie nam panujący pan dyrektor - zawiadowca Robert Zynkowski oznajmił co następuje:

       "Szanowni pracownicy szkoły i Wy drodzy uczniowie. Witam wszystkich po zasłużonej przerwie wakacyjnej. Szczególnie chciałbym przywitać nowych uczniów klas pierwszych, którzy będą uczyć się w trzech nowych oddziałach. Rozpoczynamy nowy rok szkolny. Mam nadzieję, że dla wszystkich będzie on owocny i pełen nowych wyzwań i pomysłów. Nauczycielom życzę cierpliwości i zapału do pracy, pierwszakom – niezapomnianych chwil w naszym liceum, klasom drugim – odpowiedzialności i tego, abyście nie zagubili się w gąszczu osiemnastek, a maturzystom – zdania egzaminu dojrzałości i dostania się na wymarzone studia. Nasz pociąg rusza i mam nadzieję, że wszystkich dowiezie do upragnionej końcowej stacji stacji. Ogłaszam więc odjazd naszego pociągu!!!

       W naszej szkole w tym roku rozpoczynają pracę nowi nauczyciele: Pani pedagog – Magdalena Huzar, Pani psycholog – Alicja Krywejko i nauczycielka przedsiębiorczości – Pani Marta Augustynowska.

       Wychowawcy klas pierwszych to: Pani Agata Hryciuk 1a, Pani Justyna Stasiewicz 1b i Pani Violetta Sikora 1c.
Życzę jeszcze raz udanego roku szkolnego 2018 – 2019."

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.