Halloween w naszej szkole PDF Drukuj

28 października był wyjątkowo ciekawym dniem w szkole ze względu na imprezę, która odbywała się pod hasłem Halloween. Uczniowie mogli zaprezentować swoje stroje, które przygotowali na ten dzień. Nie zabrakło postaci z upiornych filmów grozy, kostiumów ze znanych produkcji filmowych i telewizyjnych.

Licealiści udekorowali korytarz szkolny i świetlicę ozdobami, które wcześniej wykonali na zajęciach plastycznych i stworzyli mroczny klimat dzięki emitowanej muzyce.

Na długiej przerwie odbył się konkurs na najupiorniejszy strój. Ilość otrzymanych od widowni braw i pomysłowość artystów decydowały o zwycięstwie. Jury miało trudny orzech do zgryzienia, by spośród tylu ciekawych kreacji wyłonić te najlepsze. W rezultacie 1 miejsce zajęła Julia Fiedorowicz, drugie Martyna Wiech a trzecie Maksymilian Wnęk. Gratulujemy kreatywności zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom imprezy, także zaangażowania i dobrej integracji.