Rozpoczęcie roku szkolnego 2014/2015
      W naszym liceum uroczysty apel z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2014/2015 odbył się 1 września o godzinie 9.00. Okazało się, ze nowy rok przyniósł pewne zmiany. Dyrektorem szkoły został pan Robert Zynkowski, a jego zastępcą – pani Bożena Bojczuk. Po krótkich przemówieniach nowego dyrektora i zaproszonej na inaugurację pani poseł, Moniki Wielichowskiej, wręczono kwiaty i serdecznie podziękowano za pracę i zaangażowanie ustępującym dyrektorom – pani Marzannie Pietrzak i Dorocie Jankowskiej. Następnie przywitano grono pedagogiczne, uczniów oraz nowych nauczycieli i księży katechetów. Apel zakończyły spotkania klas ze swoimi wychowawcami.