Mazury 2013

Znowu koniec roku szkolnego i kolejny wyjazd na Mazury, na żagle. W dniach 14-21 czerwca miała grupa uczniów z naszej szkoły pod opieką pana Romana Skawiny pojechała na rejs szkoleniowy.

Pogoda dopisywała, świeciło słońce, a temperatura przekraczała 25 ºC. Wczesnym rankiem wypływaliśmy na długi rejs, aby doskonalić nasze umiejętności i poznawać nowe tajniki tak trudnej sztuki, jakim jest żeglarstwo. Wieczorami, tuż po przybyciu do portu, spędzaliśmy miłe chwile przy ognisku i dźwiękach gitary.
        W trakcie rejsu mieliśmy okazję zwiedzić Giżycko, Sztynort, Kozin oraz poznać ciekawych ludzi.
Wspaniała zabawa sprawiła, że czas upłynął szybko. W naszej pamięci pozostały piękne wspomnienia. Po tygodniowym pobycie na Mazurach z uśmiechem na twarzy cali i zdrowi wróciliśmy do domu. Mamy nadzieję, że to nie był nasz ostatni rejs w życiu.
       Pragniemy, by naszemu nauczycielowi nie zabrakło sił i chęci dla następnych uczniów z naszej szkoły, by również mogli z nim pływać.

Z podziękowaniem

młodzież z LO