Zakończenie roku szkolnego 2014/2015 PDF Drukuj
„Chodzę do szkoły, różne stopnie zbieram
Szóstki i piątki, i jedynki nieraz

Uczę się dzielnie od niedzieli do soboty

Lecz ciągle po głowie mi chodzi taki motyw:

Że jeszcze tylko:

Wrzesień, październik, listopad, grudzień

Styczeń, luty, marzec, kwiecień, maj, czerwiec i...

Wakacje, znów będą wakacje

Na pewno mam rację wakacje będą znów.”

 

Słowa tej piosenki dedykujemy wszystkim uczniom noworudzkiego Liceum Ogólnokształcącego, którzy w dniu 26 czerwca 2015r. zakończyli kolejny rok szkolny.            Uroczystą akademię wieńczącą długie miesiące wytężonego wysiłku intelektualnego rozpoczął Pan Dyrektor - mgr inż. Robert Zynkowski. Pogratulował podopiecznym wytrwałości, a przede wszystkim powitał wyjątkowych gości, którzy swoją obecnością uświetnili szkolną uroczystość. Życzenia z okazji promocji do kolejnej klasy złożyły: Pani Poseł na Sejm RP- Monika Wielichowska oraz  Wicestarosta Powiatu Kłodzkiego - Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk.

         Podczas apelu szczególnie gromkie brawa i gratulacje otrzymali uczniowie uzyskujący najwyższe wyniki w nauce oraz reprezentujący Liceum na arenie sportowej na szczeblu powiatowym i wojewódzkim.

         Akademia przebiegała w uroczystym nastroju, a po zakończeniu części oficjalnej z kilku (w większości uczniowskich) gardeł wydobył się najpierw nieśmiały szept, a potem radosny okrzyk WAKACJE!!!

                          

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.