Drony nad LO - wizyta przedstawicieli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie PDF Drukuj

       Zaprezentowali oni ponad godzinny pokaz możliwości drukowania 3D, cywilnego wykorzystania dronów, a także programowania strukturalnego i obiektowego. Szczególnym zainteresowaniem cieszyła się prezentacja możliwości wykorzystania drona. Po wyjściu na boisko szkolne mieliśmy okazję podziwiać jego lot, a z pomocą sprzętu w nim zamontowanego oglądać okolicę z lotu ptaka. Miejmy nadzieję, że niedługo takie urządzenia pojawią się na stałe w murach naszego liceum abyśmy mogli uczyć się bawiąc i bawić się ucząc. Spotkanie prowadził wykładowca instytutu zarządzania PWSZ - pan mgr inż. Jacek Tomasiak, a zorganizował nauczyciel informatyki w naszym LO - pan mgr inż. Konrad Kałwak.

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.