19 Kwietnia 2024
Leon, Leontyna, Pafnucy, Tymon, Werner,
Włodzimierz

Targi edukacyjne PDF Drukuj

Gimnazjaliści mają możliwość w jednym miejscu spotkać przedstawicieli wszystkich interesujących ich szkół z okolicy, zadać nurtujące ich pytania, podjąć ostateczną decyzję. Oczywiście nasze liceum również bierze w tym czynny udział. Pod opieką p.Agaty Hryciuk, p.Renaty Sinickiej i p.Zbigniewa Dudka nasi uczniowie z I i II klas przedstawiają ofertę Liceum Ogólnokształcącego. Byliśmy już m.in. w Ścinawce Średniej, Kłodzku oraz Głuszycy, a przed nami jeszcze kilka innych ciekawych miejsc. Rekrutacja na rok szkolny 2016/2017 różni się od lat poprzednich między innymi tym, iż maksymalna ilość punktów do zdobycia to 200, a próg przyjęcia do naszej szkoły wynosi 80pkt. Wszystkich uczniów w I klasie obowiązuje program ogólny, natomiast rozszerzenia z proponowanych przedmiotów uczniowie wybiorą samodzielnie w klasie drugiej. Życzymy powodzenia gimnazjalistom na egzaminie i zapraszamy do naszego liceum.