Dzisiaj jest: Sobota
Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon,
Teodor

Sukces naszych tancerzy PDF Drukuj

W dniach 21 – 24.07.2011 r. odbył się XVIII Ogólnopolski Konkurs Tańców Polskich „Warmia 2011”. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć par „Zespołu Pieśni i Tańca Nowa Ruda”, wśród których znajduje się dwoje naszych uczniów Magdalena Stelmaszewska z klasy IIA i Michał Miś z klasy IIE. Magda i Michał zajęli I miejsce podczas tego turnieju, co jest bardzo wielkim sukcesem, ponieważ do Olsztyna za każdym razem przyjeżdża wiele par z całej Polski, z którymi nasi uczniowie musieli konkurować.

W tym roku miał miejsce jeszcze jeden turniej tańca, a mianowicie I Międzynarodowy Turniej Tańców Polskich „O Złote Pióro Księcia Michała Kleofasa Opińskiego” odbywający się 21 – 23.10 2011 w Sokołowie Podlaskim. Nasi tancerze podjęli rywalizację w kategorii IVB (16 – 18 lat) zdobywając I lokatę i tym samym zapewnili sobie awans do wyższej klasy tanecznej „A”.

Bardzo gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!