WIECZÓR Z GITARĄ I PIÓREM PDF Drukuj

          Koncert rozpoczął utwór Wolnej Grupy Bukowiny pod tytułem „Majster Bieda” który ma już 47 lat ale jak się okazuje w dalszym ciągu jest „na czasie”.  Każda piosenka poprzedzona była jakąś barwną historią z nią związaną. Poezja śpiewana, którą można było usłyszeć to w głównej mierze teksty autorstwa znanych polskich poetów takich jak: Krzysztof Kamil Baczyński, Julian Tuwim oraz Maria Pawlikowska-Jasnorzewska ale były też utwory zagraniczne. Całość okraszona była lekką dawką humoru co spowodowało, że atmosfera w czasie imprezy była fantastyczna.

          Miejmy nadzieję, że nie był to ostatni „Wieczór…” i będziemy jeszcze mieli okazję pośpiewać i przed wszystkim miło spędzić czas z panem Romanem, a w zabawie będzie uczestniczyło jeszcze więcej osób.

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.