Przygoda z radiem... PDF Drukuj

     W sobotę rano przyjechałyśmy do centrum miasta, na rynek, tam, gdzie mieścił się żółty namiot RMF-u. Dostałyśmy zabawne czapki i żółte polarki (które możecie zobaczyć na zdjęciach), żeby nie było nam zimno. Od 9.00 do 14.00 stałyśmy w radiowym namiocie i odpowiadałyśmy na różne pytania ludzi, którzy przyszli sprawdzić co się dzieje, rozdawałyśmy pyszne krakowskie obważanki, które zrobiły duża furorę, kawę z cynamonem i herbatkę. Oczywiście, nie mogło zabraknąć także żółtych batoników. Przez cały czas, kiedy my byłyśmy na rynku, reporterzy jeździli po naszej pięknej miejscowości. W audycji można było usłyszeć o naszej (najwyższej w Polsce) ściance wspinaczkowej, o jaszczurze kryjącym się obok ulicy Piastów, o podziemnej trasie turystycznej i o innych ciekawych rzeczach, które możecie przeczytać na stronie: KLIKNIJ TUTAJ. Bardzo nam się podobało i mamy nadzieję, że kiedyś uda nam się to powtórzyć, bo atmosfera była wspaniała.

 

Wasze koleżanki

Natala Wiśniewska i Ola Babik

 

                              
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.