Sukces w konkursie ortograficznym PDF Drukuj
       12 kwietnia 2016 roku w sali gimnastycznej NST w Nowej Rudzie odbyła się XVII edycja Konkursu Ortograficznego „Miss/Mister Ortografii”, przebiegającego pod patronatem Starosty Powiatu Kłodzkiego. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu kłodzkiego. W tej drugiej kategorii sukces odniosła uczennica klasy IIa z naszego liceum, Zuzanna Sinicka, która zajęła III miejsce. Nagrodę odebrała z rąk Dyrektora do spraw. Oświaty w starostwie – pani Anetty Kościuk Zwyciężyła uczennica z liceum w Lądku Zdroju.


                                                                        
                                                                   
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.