III Powiatowy Konkurs Piosenki Obcojęzycznej PDF Drukuj
         Rywalizowano w dwóch turach: gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Z przyjemnością możemy poinformować, że reprezentanci naszego liceum zajęli miejsca na podium. Konkurs w kategorii szkól ponadgimnazjalnych wygrała Marta Świstowska, reprezentantka Zespołu Szkół Agrotechnicznych w Bożkowie dzięki brawurowemu wykonaniu pochodzącego z musicalu Chicago utworu „Good to mama”. Drugie miejsce zajęła reprezentantka naszej szkoły Karolina Kilanowska z 3a, która ujęła publiczność niezwykle liryczną interpretacją piosenki Adele „When we were young”. Na podium stanęła także kolejna uczennica naszego ogólniaka Kornelia Kaziura z 3d, która z akompaniamentem gitary Michała Głuchowskiego z klasy 1c, z sukcesem zmierzyła się z nastrojowym utworem U2 „Ordinary love”. Obok Kornelii i Michała na podium znaleźli się także reprezentanci Noworudzkiej Szkoły Technicznej Kinga Łukasik i Marek Lisowski dzięki udanemu wykonaniu utworu „Stitches” Shawn'a Mendeza zajmując trzecie miejsce ex aequo. Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom. Mamy nadzieję, ze konkurs pomógł rozwinąć ich muzyczną pasję i zainteresowanie językami obcymi. Do zobaczenia za rok!
 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.