II powiatowy konkurs „Katyń – Golgota Wschodu” PDF Drukuj

       Trzecie miejsce zajęły drużynowo nasze uczennice w powiatowym konkursie "Katyń - Golgota Wschodu", który odbył się 7 kwietnia br. w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kłodzku. Nasze dziewczyny w składzie: Paulina Mucha ( 3b ) i Anna Kudłacik ( 1c ) pod opieką pana Andrzej Behana uległy wprawdzie drużynie "Chrobrego" i Zespołu Szkół Społecznych w Kłodzku, jednak wyprzedziły sześć innych reprezentacji szkół powiatu kłodzkiego, wykazując się dobrą wiedzą na temat zagadnienia, które do dzisiaj jest mocno kultywowane zwłaszcza w organizacjach "rodzin katyńskich". Całość imprezy uświetnił występ artystyczny młodzieży kłodzkiego LO. Zatem powtórzyły sukces z ubiegłego roku. Serdecznie gratulujemy.

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.