XXIV Noworudzka Jesień Ekologiczna PDF Drukuj
     W tegorocznym konkursie fotograficznym pt. Różnorodność przyrodnicza ziemi noworudzkiej, czy ją zachowamy dla przyszłych pokoleń? Wzięły udział uczennice naszego liceum. Prezentowały postery z samodzielnie wykonanymi zdjęciami okolic Nowej Rudy, udowadniając, że postawa i edukacja ekologiczna wsparta odpowiednimi przepisami prawnymi dotyczącymi ochrony środowiska, nie pozwolą zubożeć noworudzkiej przyrodzie.

     Komisja konkursowa najbardziej doceniła argumentację Natalii Hupało oraz Julity Pawliny, które zajęły pierwsze miejsce w kategorii szkół ponadpodstawowych. Wyróżniona również została praca Anny Benc wykonana z pomocą Marty Hrycewicz.

Obu drużynom gratulujemy.

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.