Młodzież zapobiega pożarom PDF Drukuj

       W sobotę 29 lutego w budynku Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 1 w Nowej Rudzie - Drogosławiu odbył się Miejsko - Gminny konkurs Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM", w którym wzięli udział uczniowie szkół Miasta Nowa Ruda, Gminy Nowa Ruda oraz Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych działających przy OSP poszczególnych miejscowości. Drużyna LO Nowa Ruda pod opieką p. Andrzeja Behana  w składzie: Karolina Kózka (3b), Szymon Kulik  (2c) i Przemysław Dyjak (1c) po raz trzeci z rzędu zdobyli drużynowe mistrzostwo w pionie szkół ponadpodstawowych i na stałe otrzymali Puchar Przechodni. Natomiast indywidualnie w konkursie tego pionu szkół zwyciężył nasz uczeń Przemysław Dyjak i on będzie reprezentował naszą szkołę i siebie w zawodach powiatowych, które odbędą się 28 marca br. Warto również dodać, iż uczennica naszej szkoły Martyna Matuła (1a), reprezentująca Młodzieżową Drużynę Pożarniczą przy OSP Nowa Ruda w zawodach tych zajęła trzecie miejsce i również wystąpi w konkursie etapu powiatowego!

Zwycięzcom i laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.