Kolejne dwa medale siatkarek PDF Drukuj
           Do udanych mogą zaliczyć nasze siatkarki ten sezon w rozgrywkach Licealiady SZS. Po raz kolejny obroniły tytuł mistrzyń powiatu kłodzkiego – pokonując kolejno ZSP Nowa Ruda 2:0, nast. KSP Kłodzko 2:0 i ZSO Bystrzyca Kł. 2:0. W finale o złoty medal stoczyły zacięty pojedynek z ZSO Kłodzko pokonując swoje koleżanki w stosunku 2:1.

Ostateczna kolejność w rozgrywkach powiatowych:

  1. ZSO Nowa Ruda
  2. ZSO Kłodzko
  3. KSP Kłodzko
  4. ZSO Bystrzyca Kł.

             W półfinale strefy wałbrzyskiej, który został rozegrany w hali sportowej noworudzkiego CTS-u pokonały 2:0 III LO Ząbkowice Śl. I po bardzo wyrównanej walce uległy 0:2 wicemistrzyniom dolnośląskiej Licealiady z ubiegłego roku III LO w Świdnicy w setach 25:27 i 22:25.

Finałowe zawody strefy wałbrzyskiej zakończyły się dla nas bardzo pomyślnie. Nasze licealistki pokonały IV LO Wałbrzych 2:0 i w niezwykle emocjonującym meczu ograły 2:1 faworyzowany zespół świdniczanek z Zespołu Szkół Ekonomicznych, zdobywając w ostatecznym rozrachunku turniejów strefowych srebrny medal.

Kolejność medalistów strefy:

  1. III LO Świdnica
  2. ZSO Nowa Ruda
  3. ZSE Świdnica

Barw naszego Ogólniaka w tym roku szkolnym broniły: Karolina Radgowska – kapitan drużyny, Aleksandra Cygan, Natalia Dobrzeniecka, Paulina Sabieraj, Kamila Auguścińska, Natalia Zimoch, Kamila Szydełko – libero, Pamela Wojtyra, Justyna Futyma i Milena Szczotka.

                                              

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.