Dzisiaj jest: Czwartek
25 Kwietnia 2024
Jarosław, Marek, Wasyl

Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt PDF Drukuj

Dnia 13 grudnia w Hali KCKSiR w Kłodzku odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Alicja Cygan, Sylwia Ratowicz, Karolina Szałęga, Paulina i Ania Tondytko, Klaudia Mikuta, Aleksandra Cygan, Ewa Pawlik, Kornelia Furca, Daria Gwiazda.System rozgrywek – II grupy „każdy z każdym”,  awans do finału po 2 drużyny.

Pierwszy mecz nasza drużyna niestety przegrały z ZSP nr 1 Kłodzko, natomiast drugi udało się wygrać z ZSP Bystrzyca Kł., co pozwoliło nam wejść do finału i zagrać o III miejsce. Dziewczyny spisały się rewelacyjnie w meczu finałowym i wygrały z ZSA Kłodzko, dzięki czemu zdobyły III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w koszykówce dziewcząt. Ogromne gratulacje dla całej drużyny! Opiekunem naszej druzyny była pani Agata Hryciuk.