Dwa srebra w siatkówce PDF Drukuj

     W ubiegłym tygodniu hala sportowa noworudzkiego CTS-u gościła uczestników finałów powiatowych Licealiady w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Do zawodów zgłosiło się po osiem reprezentacji szkolnych z terenu powiatu kłodzkiego. W obu turniejach nasze drużyny doszły do meczy finałowych, w których musiały uznać wyższość swoich rywali plasując się na drugich miejscach. We wtorkowych zmaganiach siatkarze przegrali z zespołem z ZSOiZ  Kudowa Zdrój 0:2, natomiast w środę dziewczęta nie sprostały ZSP Nowa Ruda, ulegając swoim lokalnym koleżankom również 0:2.Końcowa klasyfikacja finałowa dziewcząt:

  1. ZSP Nowa Ruda
  2. ZSO Nowa Ruda
  3. ZSO Kłodzko
  4. ZSP Bystrzyca Kł.

     Reprezentacja grała w składzie: Aleksandra Cygan, Alicja Cygan, Paulina Sabieraj, Karolina Szałęga, Joanna Kowaliczek, Maria Wojtoń, Agnieszka Kuczaj i Paula Gołaszewska.Końcowa klasyfikacja finałowa chłopców:

  1. ZSOiZ Kudowa Zdrój
  2. ZSO Nowa Ruda
  3. ZSP Nowa Ruda
  4. ZSO Bystrzyca Kł.

    Reprezentowali nas: Jan Błotnicki, Dawid Natkaniec, Piotr Kochanek, Jakub Panasiuk, Patryk Nitecki, Wojciech Lewioda, Damian Piekarz, Patryk Stec.29 lutego na hali OSiR-u w Wałbrzychu reprezentacja chłopców naszego Ogólniaka zagra w turnieju półfinałowym strefy wałbrzyskiej z drużynami z Wałbrzycha i Świdnicy o awans do finału dolnośląskiego Licealiady. Obie reprezentacje przygotowuje i prowadzi w rozgrywkach pan Krzysztof Zdrzałka. 

      

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.