Licznik odwiedzin

Odsłon : 2822488

UCZELNIA PATRONACKA

Mikołajkowy worek medali PDF Drukuj

W dniu 6.12.2012r. na krytej pływalni CTS w Nowej Rudzie-Słupcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego Szkół Ponadgimnazjalnych w pływaniu. W zawodach startowało 117 zawodników z 7 szkół, w tym 42 dziewczyny i 75 chłopców.
     Możemy być dumni z naszych pływaków zajęli wysokie lokaty. Złote medale otrzymały dwie zawodniczki: Agnieszka Rówińska (styl klasyczny), oraz Weronika Krzuś (style motylkowy). Żadnemu z chłopców niestety nie udało się zdobyć złota. Srebro natomiast otrzymali: Marta Babik (styl grzbietowy), oraz Przemysław Guja (styl dowolny). Brąz wywalczyli: Katarzyna Tatar (styl grzbietowy), oraz Krzysztof Augiewicz (styl grzbietowy). Poza podium znaleźli się: Angelika Książek, Katarzyna Beck, Adam Szarek, Piotr Bisikiewicz, Piotr Ulatowski, oraz Daniel Stukus.

Przeprowadzono również rywalizację sztafet, gdzie dziewczęta wywalczyły srebro, a chłopcy brąz. W ogólnej klasyfikacji nasze dziewczęta zajęły I miejsce i otrzymały okazały puchar, natomiast chłopcy zajęli trzecią lokatę. Z racji mikołajek każdy uczestnik cieszył się słodkim poczęstunkiem i miłą atmosferą.