Rewelacyjny występ pływaczek PDF Drukuj

     Na  basenie AQUA CENTRUM odbyły się Powiatowe Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Miasta Nowej Rudy Tomasza Kilińskiego. W zawodach wzięły udział szkoły ponadgimnazjalne i gimnazjalne, w których łącznie wystartowało ok. 200 uczniów. Podczas zawodów na basenie obecni byli: Zastępca Burmistrza Miasta Nowej Rudy Marzena Wolińska, Starosta Kłodzki Maciej Awiżeń, Prezes CTS-u Paweł Marciniak oraz Prezes MZS Nowa Ruda Dariusz Chojecki. Całe zawody przebiegły sprawnie i w bardzo przyjaznej "sportowej rywalizacji"  dzięki koordynatorom p.Andrzejowi Krawcowi i p. Agnieszce Rozlach - Pomorskiej oraz noworudzkim nauczycielom wychowania fizycznego. Wśród szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt: I miejsce zajęły uczennice naszego LO im. H. Sienkiewicza przed reprezentantkami LO im. B. Chrobrego z Kłodzka, a trzecie w rywalizacji były dziewczęta z KSP w Kłodzku.Złote medale zdobyły: Katarzyna Beck w stylu dowolnym, Agnieszka Rówińska w stylu klasycznym i Katarzyna Szymańska w stylu grzbietowym oraz nasza sztafeta 4 x 50 m stylem dowolnym; srebrne medale wywalczyły Weronika Krzuś w stylu motylkowym oraz Katarzyna Tatar w stylu grzbietowym.

Wszystkim naszym medalistkom składamy serdeczne gratulacje za tak udane występy.

     

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.