Złoty medal piłkarek PDF Drukuj

Do rozgrywek przystąpiły cztery reprezentacje za szkół ponadgimnazjalnych rejonu Kłodzka i Nowej Rudy. Finały rozegrane zostały systemem „każdy z każdym”. Po emocjonujących i zaciętych spotkaniach nasze reprezentantki pokonały po 3:0 wszystkie rywalki i zdobyły po raz pierwszy w historii szkoły upragnione złote medale mistrzostw powiatu kłodzkiego.
W tym roku reprezentowały nas: Aleksandra Włodarczyk, Aleksandra Staniszewska, Angelika Kaziura, Agnieszka Mucha, Adrianna Ekielska, Karolina Grabowska i Wiktoria Kowalska. Opiekunem zespołu była pani Wanda Zdrzałka.
Ostateczna kolejność turnieju:
1. LO Nowa Ruda
2. ZSP Nr 1 Kłodzko
3. KSP Kłodzko
4. NST Nowa Ruda
Dwa pierwsze zespoły uzyskały awans do finału strefy wałbrzyskiej, który rozegrany zostanie w lutym b.r. w Dzierżoniowie.

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.