Mistrzostwa powiatu kłodzkiego szkół ponadgimnazjalnych w narciarstwie alpejskim chłopców PDF Drukuj

Naszą szkołę reprezentowali: Mateusz Tessmer, Kacper Kochanik i Arkadiusz Ogorzałek. Jak to w sporcie zwykle bywa walka trwała do samego końca. Po pierwszym przejeździe Mateusz przegrywał z pierwszym zawodnikiem o 0,6 sekundy. Arkadiusz był czwarty, a Kacper piąty. Kolejność po drugim przejeździe uległa małej zmianie. W ostateczności spóźnienie jednego skrętu zadecydowało o wyniku końcowym. Nasi chłopcy ostatecznie zajęli:
Mateusz Tessmer – II miejsce
Kacper Kochanik – III miejsce
Arkadiusz Ogorzałek – IV miejsce
Drużynowo zajęliśmy pierwsze miejsce w powiecie! Dziękuję i gratuluję chłopakom świetnej postawy na stoku.

Roman Skawina

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.