Mistrzostwa Powiatu Kłodzkiego w narciarstwie alpejskim PDF Drukuj

        Organizatorem imprezy był powiatowy SZS, firma Centrum Śnieżnik oraz gospodarz - ośrodek narciarski „Nartorama”. Warunki pogodowe i śniegowe w tym dniu nie sprzyjały zbytnio startującym, ale atmosfera zaciętej rywalizacji trwała do końca zawodów.

       W dwóch przejazdach slalomu giganta najlepsi indywidualnie okazali się nasi alpejczycy, zdobywając również tytuł drużynowego Mistrza Powiatu. Gratulujemy całemu zespołowi bardzo udanego występu i powiększenia zdobyczy punktowych we współzawodnictwie międzyszkolnym.

 

  Wyniki indywidualne (pierwsza ósemka)

  1.  Tessmer Mateusz  LO Nowa Ruda 

  2.  Szymaniak Borys  LO Nowa Ruda 

  3.  Sobczak Szymon  ZSP nr 1 Kłodzko 

  4.  Słoniewski Michał  LO Lądek Zdrój 

  5.  Kulikowski Paweł  ZSO Kłodzko 

  6.  Berdychowski  Tomasz  KSP Kłodzko 

  7.  Szałęga Mikołaj  NST Nowa Ruda 

  8.  Kochanik Kacper  LO Nowa Ruda 

 

 Wyniki drużynowe:

  1. LO  Nowa Ruda

  2. ZSO Kłodzko

  3. ZSP Nr 1 Kłodzko

  4. KSP  Kłodzko

  5. NST  Nowa Ruda

  6. ZSO Bystrzyca Kł.

  7. LO  Lądek Zdrój

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.