Karate(cz)ka z Sienkiewicza PDF Drukuj

Pasją Magdy jest sport a dokładniej sztuki walki. Od 2007 roku trenuje karate kyokushin (full contact karate). Na swoim koncie posiada wiele znaczących tytułów m.in.: I miejsce w kat. kata i II miejsce w kat. kumite na Międzynarodowym Turnieju Karate w Czarnym Borze w roku 2014 i podczas Dolnośląskiej Ligii Karate 2014. Magda, będąc tylko w liceum, wystartowała w pięciu turniejach, zdobywając przy tym  aż siedem tytułów m.in. na Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy uplasowała się na III miejscu w kat. kata i V w kat. kumite, zdobywając jednocześnie miejsce w kadrze narodowej juniorów na Mistrzostwa Europy 2015. Podczas mistrzostw w Warszawie Magda zdobyła IX miejsce. Może również poszczycić się IV miejscem w kat. kumite zdobytym na turnieju w Austrii. Wśród zdobyczy znajdziemy również tytuł Wicemistrzyni Polski w kat. kata we Wrocławiu w 2016 roku i co za tym idzie powołanie do Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy 2016. I to właśnie na mistrzostwach w Gruzji Magda trafiła do ćwierćfinału uplasowując się na miejscu V. To tylko niewielka część z osiągnięć Magdy, ale ta najbardziej znacząca.

Naszej mistrzyni życzymy owocnych lat i dalszych sukcesów w karate kyokushin, a przede wszystkim zdania matury na 100%!!!

 

 

 
Liceum Ogólnokształcące w Nowej Rudzie, Copyright by Robert Zynkowski 2008-2010. All rights reserved.